13 Nisan 2016 Çarşamba

Armani Code Sport Men Deo Stick 75 Gr Erkek Parfümü

Armani Code Sport Men Deo Stick 75 Gr Erkek Parfümü

Armani Sport Code'un üst notasındaki ferahlatıcı kokusuyla heyecan ve adrenalini simgeleyen nane, üç değişik türün harmanlanmasından elde edilmiş: Bahçe nanesi, Acı nane ve Yaban nanesi. Armani'nin tüm parfümlerinde var olan İtalyan esintisinin arkasında ise Sicilya'ya mandalinin özgün kokusu var.
Tutkuyu ateşleyen amber ve kokuyu baş döndürücü kılan kenevir ve zencefil, erkeksi çekiciliğin sembolü vetiverle ustaca birleştiriliyor. Zencefilin ferahlığını açığa çıkaran turunçgil notaları, sanki bu yanma noktasındaki karışımı, buzun serinliğiyle birleştirir gibi zıtlıkların çekiciliğini vurguluyor.

Armani Code Sport saf adrenalin konsantresinden yapılmıştır. Erkeğin çekiciliğini yücelten güç, atletik yapı bu kokuda tutku ve enerjiyle buluşuyor. Armani tarzındaki tartışmasız mükemmeliyetçilik ve zarafet kendisini hissettiriyor. Amber kokuda tutkuyu tetiklerken, odunsu notalar erkeğe özgü bir cazibe, turunçgil ve nane ise erkeğin daima aradığı zindeliği parfümün notalarına işliyor. Deo Stick alkol içermediğinden en hassas ciltlerde dahi kullanılabilir. Terleme sonucu bakteri oluşumundan cildi korur, böylece ter kokusunu engeller. Gün boyu güven sağlar. Parfümün kokusunun etkisinin artmasına yardımcı olur. Ferahlık ve temizlik hissi verir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Sosyal Ağlar

Twitter Facebook Google Plus LinkedIn RSS Feed Email Pinterest

İnstagram Sihramiss

Parfümler

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Copyright © Sihramiss | Kozmetik,Makyaj,Parfüm Blogu
Sihramiss Parfüm | Kozmetik